TR | EN

MICAM (17 Eylül / 20 Eylül)

Micam - Uluslararası Ayakkabı Fuarı 17 - 20 Eylül 2017 tarihlerinde Milano'da gerçekleşecek.İtalyan Ayakkabı Üreticileri Birliği (ASSOCALZATURIFICI ITALIANI) tarafından teşvik edilen,uluslararası arenada önde gelen ayakkabı fuarıdır.

Bu fuar yılda iki kez moda başkenti Milan-Rho Fiera'da düzenlenen, modern ve işlevsel bir fuardır.Şubat ve Eylül ayında,bir sonraki yılın ilkbahar/yaz ve sonbahar/kış koleksiyonu için gizli bir önizleme sunmaktadır.Sonuç olarak; bitmiş ve geniş ürün aralığını kaliteyle sunan, tasarımı ve yeniliği çekicilik ve iletişimle başarılı bir şekilde bir araya getiren benzersiz bir platformdur.

Fuar 64.000 metrekarelik bir sergi alanını kaplar ve 900 italyan ve 600 uluslararası olmak üzere yaklaşık 1500 şirkete ev sahipliği yapmaktadır.Aynı zamanda onlar 30'un üzerinde farklı ülkeyi temsil etmektedirler.

30.000 kişinin yurtdışından geldiği yılda yaklaşık 60.000 ziyaretçinin rakamları göz önüne alındığında,MICAM yeni koleksiyonlarını tanıtmak isteyenler için ayrıcalıklı bir vitrin olma rolünü teyid etmektedir.Aynı zamanda, bu fuar iş yapmak ve somut ticari bağlantılar kurmak için belirleyici bir fırsattır.